این میوه باعث افزایش میلی جنسی در زنان می شود! | تغذیه سالم

این میوه باعث افزایش میلی جنسی در زنان می شه!

میوه ای که میل جنسی زنان رو افزایش می ده

تازگیاً محققان به یکی دیگه از فواید سیب فهمیدن، به نظر اونا زنائی که روزانه و به صورتی منظم یه یا دو سیب می خورن نسبت به زنائی که سیب جایگاه مشخصی در رژیم غذایی اونا نداره رابطه جنسی با کیفیتی بهتر رو تجربه می کنن.

از یه سو به ممنوعه بودن می شناسنش و از طرف دیگه می گن درمان خیلی از دردهاست. صحبت از سیبه، میوه ای که خواص بی شمارش اونو به یه خوراکی استثنایی بدل کرده. اما تازگیاً محققان به یکی دیگه از فواید سیب فهمیدن، به نظر اونا زنائی که روزانه و به صورتی منظم یه یا دو سیب می خورن نسبت به زنائی که سیب جایگاه مشخصی در رژیم غذایی اونا نداره رابطه جنسی با کیفیتی بهتر رو تجربه می کنن.

در این تحقیق 781 زن که سابقه هیچ گونه مشکل جنسی نداشتن، از داروی خاصی استفاده نمی کردن و به افسردگی هم گرفتار نبودن مورد آزمایش قرار گرفتن. یافته ها نشون داد مصرف روزانه سیب نه فقط از دید زنان رو در شرایط بهتری قرار میده بلکه کارکرد جنسی اونا رو در جهت مثبت تغییر میده.

در واقع سیب مثل شکلات شامل مقدار زیادی پُلی فنول و آنتی اکسیدان است که موجب افزایش جریان خون در دستگاه تناسلی زنان می شه، علاوه بر این فلوریزین موجود در سیب که به هورمون استروژن شبهات بسیاری داره به لذت و رضایت بیشتر زنان از یه رابطه جنسی کمک می کنه. نکته خیلی مهم اینه که خیلی از خواص یاد شده فقط در پوست سیب وجو داره؛ پس به زنان پیشنهاد می شه واسه داشتن یه رابطه جنسی خوب خوردن سیب اونم با پوست رو یادشون نره.

.

منبع :